poniedziałek, 18 stycznia 2016

Q&A - włosy i twarz

Hej kochani!
Dziś na moim instagramie (@zuziasworek) dodałam zdjęcie, pod którym mogliście zadawać mi pytania dotyczące mnie, mojej twarzy, włosów i kosmetyków. Dużo z nich dotyczyło twarzy, jakich kosmetyków używam do jej pielęgnacji oraz pojawiły się również pytania dotyczące moich włosów.


1. Czego używasz do pielęgnacji włosów?
Włosy dokładnie myje szamponem, spłukuje i nakładam olejek arganowy lub inny wspomagający moje włosy. Czasem używam również pianki do stylizacji lub lakier. 

2. Jak długo nie obcinam włosów?
Włosy zapuszczam od czerwca 2015r. Na początku ścięłam je do ramion i od tej pory podcinam tylko końcówki co jakiś czas. Planowałam brać tabletki lub inne wspomagacze na porost włosów ale stwierdziłam, że bez sensu niszczyć sobie organizm skoro włosy i tak będą rosły swoim tempem, niektórym rosną szybciej a innym wolniej. 3. Jakich kosmetyków używasz do twarzy?
Powyżej jest maseczka, która bardzo dobrze oczyszcza i wygładza skórę, jak dla mnie sprawdza się w 100%. Używam również tonik i peeling (najczęściej ten z U20). Czasem nakładam krem przeciw zaczerwienieniom, rozszerzonym porom lub cerze tłustej, z którą niestety mam problem.

4. Jak wygląda twoja codzienna pielęgnacja twarzy?
Od razu kiedy wstanę przemywam twarz tonikiem (czasem robię peeling), następnie maluję się do szkoły. Kiedy wracam od razu zmywam makijaż specjalnym mleczkiem lub wodą. Po dokładnym oczyszczeniu nakładam krem lub maseczkę.

5. Czy używam szczotki Tengle Teezer?
Nie, nie używam, ponieważ wolę zwykłe szczotki. Nie mam problemu z plątaniem się włosów.

6. Zazwyczaj masz rozpuszczone czy spięte włosy?
W szkole zazwyczaj noszę koka, ponieważ bardzo mi przeszkadzają, a w domu lub na wyjścia mam rozpuszczone.

7. Jak długo zapuszczasz włosy?
Jak już wcześniej pisałam od czerwca 2015r. czyli około 5-6 miesięcy.

8. Jakiej odżywki używasz?
Nie stosuję odżywek :)


Instagram - @zuziasworek KLIK

5 komentarzy:

  1. Super wspis fajnie ze polaczyls ig i bloga 😊💕 bardzo sie cesze poniewaz pojawilo sie moje pytanie

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny wpis 💖✨ bardzo dobry pomysl z polaczeniem ig i bloga 👑 bardzo sie ciesze bo moje pytanie sie pojawilo 💓☺☺

    OdpowiedzUsuń